Ajuntament de Toràs

Relación de alcaldías

A continuació teniu informació sobre la relació d'alcaldies desde 1962 a la nostra localitat:

  • 09-05-1962 D. ALFONSO MACIAN MONLEON 9 anys
  • 07-02-1971 D. JOSE VILLANUEVA PEREZ 8 anys
  • 18-04-1979 D. DOMINGO MACIAN LAZARO 4 anys
  • 20-05-1983 D. CAYETANO MAÑES MONLEON 6 anys
  • 06-11-1989 D. MANUEL LIZONDO MACIAN 6 anys
  • 17-07-1995 D. BLAS MAÑES MACIAN 4 anys
  • 03-07-1999 D. JOSE VICENTE MACIAN FLOR Reelegido en 2007
Lu Ma Mi Ju Vi Do
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Formulario de búsqueda

Site developed with Drupal